Sevgi İzi Nasıl Yaptırılır

"Sevgi İzi" nedir? Nasıl yaptırılır? Nerede yaptırabilirim? "Sevgi İzi" olan kaybolmuş birisini bulunca ne yapmalıyım?

Sevgi İzi, sol el bileğinin üstüne yapılan dövme şeklinde bir numaradır. Bu hizmet sadece yaşlı ve hasta gibi kaybolma riski daha yüksek olan kişilere ücretsiz uygulanmaktadır. Henüz bir sağlık problemi olmayan veya yaşı çok ilerlememiş kişilerin de yakınları bu hizmetten faydalanabilirler. Bu kişiler için bu hizmet ücretlidir.

Sevgi İzi yaptırmaya karar verdiğinizde bu hizmetin nerelerde yapıldığını benibuldular.com da anasayfanın hemen orta kısmında bulunan "NEREDE YAPTIRABİLİRİM?" yazısının hemen altında bulunduğunuz ili seçerseniz, bu hizmeti alabileceğiniz size en yakın adresler otomatik olarak açılacaktır.

Bu numarayı siz veya bir yakınınız için edinmek isterseniz benibuldular.com isimli internet sitesine girip sayfanın en alt kısmındaki kayıt başvurusunu doldurabilir ve bir numara edinebilirsiniz.

Formu doldurup kayıdı tamamladığınızda ekranda çıkacak olan numara "Sevgi İzi" numarasıdır. Bu numarayı sağlam bir yere kaydedip ana sayfayı açtıktan sonra "NEREDE YAPTIRABİLİRİM?" yazısının hemen altında bulunduğunuz ili seçiniz. Çıkan adreslerin içinde size en yakın adrese gidip "Sevgi İzi" nizi yaptırabilirsiniz.

Kayıp bir kişi bulursanız ve bu kişi "Sevgi İzi" ne kayıtlıysa sol elinin bileğinin hemen üzerinde bir numara görürsünüz. Bu durumda acil olarak 0530 151 3151 numaralı telefonu arayınız ve bileğin üzerindeki numarayı söyleyiniz.

"Sevgi İzi" hizmeti Azerbaycan'da da sağlanmaktadır.